Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Iza Panek Andrzejewski50 (6210 niezalogowanych)
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
meno napisał:
Jak zwykle sami starzy forumowi kawalerzy i stare panny z kilku tysiacami postow sie wypowiadaja na kazdy tylko mozliwy temat no bo niby co maja robic jak to forum to ich jedno zajecie
Fajnie, ze do nas dolaczyles
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Cześć, jeśli szukacie pracy w Norwegii to wykonuję tłumaczenia i korektę CV dostosowując je do standardów norweskiego rynku pracy. Zachęcam do kontaktu.

Kontakt tel.:
z Polski + 48 58 743 07 53
z Norwegii + 47 21 999 409
lub mailowy tlumacz@multinor.no
Zgłoś wpis
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
kosi_84 napisał:
W grę wchodzi praktycznie wszystko co z administracją idzie w parze i zarządzaniem jak i ludźmi tak i systemami.
ja tylko sprawdzam, czy jestem już Oświecony
czy mam MOC
wrrr,hrrr grrr
kosi kosi łapci
ukończyłeś
ZARZĄDZANIE I MARKETING?
w stopniu Pana Magistra
dobre mam widzenie, czy nie??


Janku w tym wieku powinieneś być troszkę mądrzejszy, nie ujmując twojej mądrości. Jak byś się wczytał w forum to byś zobaczył kilka postów wcześniej jakie mam wykształcenie.

A i przy okazji do wszystkich którzy odebrali mój wpis jako gardzenie pracą fizyczną - poczytajcie dokładnie wszystkie posty. Nigdzie nie gardzę pracą tylko piszę iż ogólnie łatwo dostępną pracę będę chciał zwolnić dla kolejnych rodaków. Znam wielu takich co siedzą w Norwegii po kilka lat i blokują takie prace. I niech nikt mi nie pisze tu zaraz bo taki ich zawód i w ogóle. Jeżeli znają język to rozumie bo może taka osoba lubić to co robi, ale jeżeli za przeproszeniem matoł jeden siedzi kilka lat i nie nauczy się nawet podstaw języka to niech lepiej się nie wypowiada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kosi_84 napisał:

J. Jeżeli znają język to rozumie bo może taka osoba lubić to co robi, ale jeżeli za przeproszeniem matoł jeden siedzi kilka lat i nie nauczy się nawet podstaw języka to niech lepiej się nie wypowiada.[/quote]

Sam jestes bezrobotny wiec jak u ciebie z jezykami poligloto.
Sadze, ze znasz 3. Polski i 2 w butach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
optimus reaktywacja napisał:
kosi_84 napisał:

J. Jeżeli znają język to rozumie bo może taka osoba lubić to co robi, ale jeżeli za przeproszeniem matoł jeden siedzi kilka lat i nie nauczy się nawet podstaw języka to niech lepiej się nie wypowiada.


Sam jestes bezrobotny wiec jak u ciebie z jezykami poligloto.
Sadze, ze znasz 3. Polski i 2 w butach[/quote]

A może Cie zaskoczę jak Ci powiem że oprócz Polskiego to angielski, rosyjski i niemiecki, a w jakim stopniu to już nie muszę się wypowiadać, bo zaraz może zadasz pytanie jaki mam rozmiar buta. A jak lubisz się tak udzielać na forum to powiedź ile lat już jesteś w norge i czy znasz język?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kosi_84 napisał:
optimus reaktywacja napisał:
kosi_84 napisał:

J. Jeżeli znają język to rozumie bo może taka osoba lubić to co robi, ale jeżeli za przeproszeniem matoł jeden siedzi kilka lat i nie nauczy się nawet podstaw języka to niech lepiej się nie wypowiada.


Sam jestes bezrobotny wiec jak u ciebie z jezykami poligloto.
Sadze, ze znasz 3. Polski i 2 w butach


A może Cie zaskoczę jak Ci powiem że oprócz Polskiego to angielski, rosyjski i niemiecki, a w jakim stopniu to już nie muszę się wypowiadać, bo zaraz może zadasz pytanie jaki mam rozmiar buta. A jak lubisz się tak udzielać na forum to powiedź ile lat już jesteś w norge i czy znasz język?
[/quote]

14, swietnie

A twoj E to: Do u speak mozambik? Yes i don't 11 o'clock.
deutch: Ich habe gola babę
sowiecki: balszaja szczuka utaszczila kata w wadu ( przepraszam za zapis fonetyczny)

Duzo piszesz, madrzysz sie a tak naprawde masz bezuzyteczne wyksztalcenie, wysokie aspiracje, bute i mysle, ze bedziesz mial duze problemy ze znalezieniem pracy. Przerost formy nad trescia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
optimus reaktywacja napisał:


A twoj E to: Do u speak mozambik? Yes i don't 11 o'clock.
deutch: Ich habe gola babę
sowiecki: balszaja szczuka utaszczila kata w wadu ( przepraszam za zapis fonetyczny)

Duzo piszesz, madrzysz sie a tak naprawde masz bezuzyteczne wyksztalcenie, wysokie aspiracje, bute i mysle, ze bedziesz mial duze problemy ze znalezieniem pracy. Przerost formy nad trescia.[/quote]

Błysnął inteligent inteligencją.

Jak byś czytał wcześniejsze wpisy był byś w temacie. Wejdzie jakiś anonimowy łoś na forum i będzie bzdury pisał.

Kwestią kolejną jest ambicja - lepiej ją mieć niż nie mieć.
A co do przerostu ambicji to takowy posiadasz ale w pisaniu bzdetnych postów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kosi_84 napisał:
optimus reaktywacja napisał:


A twoj E to: Do u speak mozambik? Yes i don't 11 o'clock.
deutch: Ich habe gola babę
sowiecki: balszaja szczuka utaszczila kata w wadu ( przepraszam za zapis fonetyczny)

Duzo piszesz, madrzysz sie a tak naprawde masz bezuzyteczne wyksztalcenie, wysokie aspiracje, bute i mysle, ze bedziesz mial duze problemy ze znalezieniem pracy. Przerost formy nad trescia.


Błysnął inteligent inteligencją.

Jak byś czytał wcześniejsze wpisy był byś w temacie. Wejdzie jakiś anonimowy łoś na forum i będzie bzdury pisał.

Kwestią kolejną jest ambicja - lepiej ją mieć niż nie mieć.
A co do przerostu ambicji to takowy posiadasz ale w pisaniu bzdetnych postów.

[/quote]
Ze sie tak wyraze lbie - jestem tu od dawna.. bardzo dawna. Wiekszosc mnie zna wiec wystarczy prezentacji. Co do anonimowosci juz kiedys napisalem, ze nie jestem zbyt urodziwy wiec nie widze powodu by jak w twoim przypadku straszyc forumowiczow wygladem. Czy znajomosc mojego nazwisa cos zmieni? nie sadze. Nadal bede cie uwazal za kretyna z chlopska proweniencja.

To kim jestes a tym bardziej gdzie pracujesz( aaa zapomnialem, ze nie pracujesz) nie ma juz dla mnie znaczenia. Ja ze swoim wyksztalceniem pracowalem w wielu krajach w zawodzie. Ty z zarzadzaniem czyms tam i administrowaniem tym samym pracowales jako robotnik. Wiec o czy my tu rozmawiamy. Pochukuj dalej. A i tak czeka cie ... w zasadzie chyba nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
optimus reaktywacja napisał:
kosi_84 napisał:
optimus reaktywacja napisał:


A twoj E to: Do u speak mozambik? Yes i don't 11 o'clock.
deutch: Ich habe gola babę
sowiecki: balszaja szczuka utaszczila kata w wadu ( przepraszam za zapis fonetyczny)

Duzo piszesz, madrzysz sie a tak naprawde masz bezuzyteczne wyksztalcenie, wysokie aspiracje, bute i mysle, ze bedziesz mial duze problemy ze znalezieniem pracy. Przerost formy nad trescia.


Błysnął inteligent inteligencją.

Jak byś czytał wcześniejsze wpisy był byś w temacie. Wejdzie jakiś anonimowy łoś na forum i będzie bzdury pisał.

Kwestią kolejną jest ambicja - lepiej ją mieć niż nie mieć.
A co do przerostu ambicji to takowy posiadasz ale w pisaniu bzdetnych postów.


Ze sie tak wyraze lbie - jestem tu od dawna.. bardzo dawna. Wiekszosc mnie zna wiec wystarczy prezentacji. Co do anonimowosci juz kiedys napisalem, ze nie jestem zbyt urodziwy wiec nie widze powodu by jak w twoim przypadku straszyc forumowiczow wygladem. Czy znajomosc mojego nazwisa cos zmieni? nie sadze. Nadal bede cie uwazal za kretyna z chlopska proweniencja.

To kim jestes a tym bardziej gdzie pracujesz( aaa zapomnialem, ze nie pracujesz) nie ma juz dla mnie znaczenia. Ja ze swoim wyksztalceniem pracowalem w wielu krajach w zawodzie. Ty z zarzadzaniem czyms tam i administrowaniem tym samym pracowales jako robotnik. Wiec o czy my tu rozmawiamy. Pochukuj dalej. A i tak czeka cie ... w zasadzie chyba nic.[/quote]

Bardzo sprytnie unikasz odpowiedzi jak tam twój norweski - ciekawe co to oznacza
Nie będę ani się chwalił gdzie pracowałem ani jakie mam papiery bo znowu napiszesz że mam wygórowaną ambicję albo ścieme wale.
Sory ale jestem zbyt inteligentny aby wdawać się w tak szczeniackie zagrywki i obrzucać się obelgami. Dla mnie temat skończony. Jeżeli uraziłem twoją dumę jakimkolwiek postem - bardzo przepraszam.
Przypomnę że nie ja pierwszy obraziłem.
Pozdrawiam i życzę spokoju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Gdybys czytal ze zrozumieniem Yntelygencie to to zauwazylbys odp w poscie #165430

14, swietnie.

A teraz sio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
kosi_84 napisał:
Pozdrawiam i życzę spokoju.

Kuba i co zalatwiles juz cos "za darmoche" lub wykupiles jakom "opcje"?

Napisz z czego i jak uczysz sie Norweskiego.

Ja znalazlam faceta, ktory pomaga mi przystosowac podreczniki
do nowoczesnej formy nauki, co prawda musze za to placic ale......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok